Safari na południu wyspy

Od Archangelos do Kiotari
Cały dzień
Wtorki i piątki
Jeep 4x4

Opis wycieczki

Safari na południu odbywa się autami Jimny.

Odbieramy z hoteli lub punktów zbiórek, od Archangelos do Kiotari.

Wyboiste Safari na południu prezentuje ogromną różnorodność natury, lokalnej kultury i dostarcza niezapomnianych wrażeń z jazdy. Opracowanie tej trasy zajęło kilka lat. To piękna przejażdżka po małych greckich wioskach, gajach oliwnych i korytach rzek. Podczas naszego safari wjeżdżamy w góry, lasy i rozległe doliny, wąchamy górskie zioła, jemy lokalne potrawy i pływamy na ustronnej plaży.

Nasza wycieczka rozpoczyna się od momentu odebrania Cię z hotelu, podążając wschodnim wybrzeżem, mijając Lindos i Pefkos jedziemy w kierunku Kiotari. Kiedy już wszyscy jesteśmy w komplecie, przejeżdżamy przez małą wioskę z zamkiem, Asklipio. Podążając wzdłuż rzeki docieramy do miejscowości Profilia, gdzie zatrzymujemy się na kawę w miłej tawernie. Kontynuując nasze safari, jedziemy w kierunku najwyższego szczytu Atavyros, podziwiając przepiękne widoki. Przejeżdżając przez region winiarski dojeżdżamy do drugiego co do wysokości szczytu Akramitis, gdzie zatrzymujemy się na lunch. Popołudniowy czas, to przyjemna jazda zacienioną drogą przez las, widok na zachodnie wybrzeże z mnóstwem małych wysp, panoramę Monolithos i kąpiel na ustronnej plaży.

Szczegółowy program znajdziesz TUTAJ.

WAŻNE INFORMACJE

  • Trasa może ulegać zmianie, z dnia na dzień, w zależności od warunków panujących w ciągu sezonu/dnia.
  • Codzienne trasy mogą się różnić w zależności od wielkości grupy, warunków sezonowych.
  • Jeździmy z 4 osobami w każdym samochodzie. W samochodzie są 4 siedzenia, więc może pomieścić 4 osoby. A nie 5. Nieparzyste liczby są dla nas trudniejsze do rozlokowania, w przypadku rodzin i grup. Szczególnie trudna jest liczba 3. Możne się zdarzyć, że będziemy musieli WAS rozdzielić! Przeważnie jest to tylko jedna godzina dziennie. Jeśli jesteście grupą 3 osób i bardzo chcecie być razem przez cały dzień, może kupić „czwarte” miejsce za 25 euro. Koniecznie zgłoście to, podczas rezerwacji. Opłatę extra 25 euro dopłacicie na miejscu, podczas safari.
  • Wielkości grup: lubimy jeździć w stosunkowo małych grupach, na południu jeździmy tylko od 4 do 5 samochodami dziennie. 
  • To safari krajoznawcze, a nie rajd. Przewodnicy nie pozwalają na ściganie się samochodami czy jazdę z nadmierną prędkością. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, prędkość jest umiarkowana, więc każdy może cieszyć się scenerią, a jednocześnie jest to świetna zabawa i wspaniałe wrażenia.
  • Jeśli klienci nie stawią na czas w punkcie odbioru i na wycieczkę, nie przysługuje im zwrot kosztów! Jeśli klienci mają ważny powód (rezygnacja z ważnych powodów losowych jak choroba, poparta zaświadczeniem lekarskim czy inne) do rezygnacji dzień wcześniej po godz. 18.00 opłata za anulowanie wyniesie 25 euro za osobę.
  • Godziny i miejsca odbioru: Zdajemy sobie sprawę, że rano czasami musicie podejść na punkt zbiórki, lecz prosimy o wyrozumiałość, nie przed każdy hotel możemy wjechać naszymi samochodami. Po safari postaramy się odwieźć Was jak najbliżej Waszych hoteli.
  • Możemy zmienić dni safari zgodnie z życzeniem. Jesteście grupą? Zadzwońcie do nas i zapytajcie. Jeżeli w podanych dniach będzie już komplet rezerwacji, bez obawy, zorganizujemy safari w inny dzień.

 

Formularz kontaktowy

Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje Wam miejsce na wybranych wycieczkach! Wypełnij formularz kontaktowy lub wybierz inną formę kontaktu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Numer telefonu w obydwu polach musi być identyczny - sprawdź podany numer.
Nie można wysłać pustej wiadomości
Powyższa zgoda jest obowiązkowa