Safari na północy wyspy

Północ (od Kremasti)
Cały dzień
Codziennie
Jeep 4x4

Opis wycieczki

W naszym safari możecie wziąć udział w poniedziałki, środy lub piątki. W sezonie będziemy jeździć codziennie.

Wyboiste safari na Rodos oferuje wyjątkową okazję do przeżycia jedynego w swoim rodzaju - połączenia doświadczania dziewiczej przyrody, lokalnej kultury i zabawy. Dzięki naszej wycieczce safari każdy może cieszyć się wspaniałymi trasami terenowymi z pięknymi widokami przy umiarkowanej prędkości. Możesz zrelaksować się na siedzeniu pasażera lub spróbować jazdy terenowej samodzielnie. Będzie wyboista, możecie się zakurzyć, ale na pewno warto spróbować! Jedź z nami przez piękne śródziemnomorskie krajobrazy i małe greckie wioski z dala od głównych szlaków turystycznych. Dowiedz się o ziołach górskich i skosztuj pysznych lokalnych potraw. Oddychaj świeżym powietrzem zielonego Profitis Ilias i zobacz najwyższy szczyt Rodos, Ataviros (1215 m). Baw się dobrze na zakurzonych trasach terenowych i przeprawach przez koryta rzek. Po wyboistej przejażdżce odpocznij w krystalicznie czystej wodzie wschodniego wybrzeża. Zespół safari zabierze Cię z kurortów turystycznych do samego serca wyspy! Dzień na safari podzielony jest na kilka odcinków jazdy i zatrzymujemy się w różnych miejscach. 

Szczegółowy program znajdziecie TUTAJ.

 

WAŻNE INFORMACJE

  • Codzienne trasy mogą się różnić w zależności od wielkości grupy, warunków sezonowych.
  • Jeździmy z 4 osobami w każdym samochodzie. W samochodzie są 4 siedzenia, więc może pomieścić 4 osoby. A nie 5. Nieparzyste liczby są dla nas trudniejsze do rozlokowania, w przypadku rodzin i grup. Szczególnie trudna jest liczba 3. Możne się zdarzyć, że będziemy musieli WAS rozdzielić! Przeważnie jest to tylko jedna godzina dziennie. Jeśli jesteście grupą 3 osób i bardzo chcecie być razem przez cały dzień, może kupić „czwarte” miejsce za 25 euro. Koniecznie zgłoście to, podczas rezerwacji. Opłatę extra 25 euro dopłacicie na miejscu, podczas safari.
  • Wielkości grup: lubimy jeździć w stosunkowo małych grupach, więc w przypadku safari na północy jeździmy maksymalnie 10 samochodami.
  • To safari krajoznawcze, a nie rajd. Przewodnicy nie pozwalają na ściganie się samochodami czy jazdę z nadmierną prędkością. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, prędkość jest umiarkowana, więc każdy może cieszyć się scenerią, a jednocześnie jest to świetna zabawa i wspaniałe wrażenia.
  • Jeśli klienci nie stawią na czas w punkcie odbioru i na wycieczkę wyboiste safari, nie przysługuje im zwrot kosztów! Jeśli klienci mają ważny powód (rezygnacja z ważnych powodów losowych jak choroba, poparta zaświadczeniem lekarskim czy inne) do rezygnacji dzień wcześniej po godz. 18.00 opłata za anulowanie wyniesie 25 euro za osobę.
  • Godziny i miejsca odbioru: Zdajemy sobie sprawę, że rano czasami musicie podejść na punkt zbiórki, lecz prosimy o wyrozumiałość, nie przed każdy hotel możemy wjechać naszymi samochodami. Po safari postaramy się odwieźć Was jak najbliżej Waszych hoteli.
  • Możemy zmienić dni safari zgodnie z Państwa życzeniem. Jesteście grupą? Zadzwońcie do nas i zapytajcie. Jeżeli w podanych dniach będzie już komplet rezerwacji, bez obawy, zorganizujemy safari w inny dzień.

Formularz kontaktowy

Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje Wam miejsce na wybranych wycieczkach! Wypełnij formularz kontaktowy lub wybierz inną formę kontaktu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Numer telefonu w obydwu polach musi być identyczny - sprawdź podany numer.
Nie można wysłać pustej wiadomości
Powyższa zgoda jest obowiązkowa