Magiczna wyspa Halki - REJS

Z północy
ok 8 godzin plus transfer
Niedziela
Rejs

Opis wycieczki

Przed nami dzień pełen pięknych widoków i relaksu nad morzem

Dzień zaczeniemy od przejazdu uroczą, zachodnią stroną wyspy. Docieramy do portu Kamiros Skala, skąd wypłyniemy w kierunku magicznej Halki. 

Odwiedź Halki i zobacz nietknięte piękno Morza Egejskiego

Halki, choć mała, robi ogromne wrażenie. Jest to oczywiste od momentu, gdy spojrzysz na przepiękny port najmniejszej zamieszkałej wyspy Dodekanezu i jedyną osadę - Nimborio. Lazur wody i kolory rozświetlonych słońcem okazałych domów działają na Ciebie magicznie, jeszcze zanim zejdziesz z łodzi.

Urzeka spokój i romantyczna atmosfera. Wspaniałe, pastelowe, dwupiętrowe rezydencje z balkonami i dziedzińcami wyłożonymi mozaiką z kamyków i fundamentami obmywanymi przez morskie fale, tworzą wrażenie wspaniałości wyspy.

Kościół Agios Nikolaos to imponujący kościół położony w wiosce Nimborio, który wyróżnia się majestatyczną dzwonnicą, bielą oraz wspaniałym dziedzińcem.

Kuchnia grecka jest najlepszym dowodem na to, jak zdrowa i apetyczna może być kuchnia śródziemnomorska. Wiele regionów Grecji opiera ją na dostępnych lokalnie produktach, a Halki zdecydowanie nie jest wyjątkiem. Wszakże to wyspa rybacka, świeżo złowione ryby i owoce morza są tam zawsze dostępne.

Halki to zdecydowanie najlepsze miejsce dla wszystkich miłośników plaży, którzy chcą udać się na relaksującą i idylliczną sesję pod słońcem. Płytkie i czyste wody na plaży Potamos, dostępnej pieszo zaledwie 10 minut od portu, są idealne zarówno dla dorosłych, jak i małych dzieci.

Halki to cudowna wyspa, która pozostaje nietknięta przez komercję i masową turystykę. Nie ma wątpliwości, że jest to najlepsze miejsce, jeśli chcesz się rozluźnić i odpocząć. To azyl, gdzie z łatwością można zatrzymać się i czerpać przyjemność z bycia tam, docenić czar i piękno wokół siebie.

Jeśli szukasz dziewiczej greckiej wyspy, Halki to idealne miejsce na spokojny i relaksujący dzień z dala od wszystkiego. Ta wyspa to oaza wytchnienia. 

 

Formularz kontaktowy

Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje Wam miejsce na wybranych wycieczkach! Wypełnij formularz kontaktowy lub wybierz inną formę kontaktu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Numer telefonu w obydwu polach musi być identyczny - sprawdź podany numer.
Nie można wysłać pustej wiadomości
Powyższa zgoda jest obowiązkowa