Marmaris, w objęciach orientu - REJS

Od Kremasti do Kiotari
Cały dzień
Wtorek, piątek
Rejs

Opis wycieczki

Zapraszamy na rejs do portu Marmaris w Turcji. Wiza nie jest konieczna, dodatkowo uisza się opłaty portowe 15 EUR od osoby w gotówce. Od 19 kwietnia 2022 roku do Turcji podróżujemy z... dowodem osobistym lub paszportem! 

Wakacje na Rodos, to nie tylko wakacje w Grecji! Bliskość Półwyspu Azji Mniejszej to możliwość spędzenia całego dnia w... Turcji.

Zabierzemy Was w rejs do jednego z najpopularniejszych wakacyjnych kurortów Turcji Egejskiej - Marmaris. Po trwającym 1,5 h rejsie dotrzemy nie tylko do innego kraju, ale i na drugi kontynent, gdzie zobaczycie, jak europejska nowoczesność przenika się ze wspaniałym orientem.

Marmaris urzeka swym widokiem już z oddali: wzgórza porośnięte gęstymi lasami piniowymi schodzą tu bezpośrednio do błękitnego morza, zaś nad samym miastem króluje twierdza zbudowana na polecenie samego Sulejmana Wspaniałego. Największa turecka marina łączy się tu płynnie z urokliwymi wąskimi uliczkami, przy których po dzień dzisiejszy można podziwiać tradycyjne osmańskie domy, i które to prowadzą w stronę bazaru. Turcja od zawsze słynęła z wyrobów skórzanych i posiada bogatą historię wyrobu biżuterii - dlatego też zabierzemy Was do sklepów, w których będziecie mogli spróbować swych sił w targowaniu, bez którego zakupy w Turcji się nie liczą.

W wolnym czasie warto zagubić się w bazarowym labiryncie i poczuć nie tylko odmienny rytm życia, ale i zapachy wschodnich przypraw, czy aromat świeżo przyrządzonej kawy po turecku. Wizyta w tym miejscu to także idealna okazja, by zaopatrzyć się w lokalne specjały i... odświeżyć garderobę! 

  • Katamaran wypływa z portu w Rodos ok. 9.00, powrót planowany jest na 18.30. Armator zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu. Może wystąpić również opóźnienie w związku z kontrolą celną w drodze powrotnej. 
  • Podczas pobytu w Marmaris istnieje możliwość skorzystania z krótkiego przejazdu, podczas którego zatrzymacie się Państwo w sklepie ze złotem oraz wytwórni słodyczy. Ta krótka wycieczka będzie prowadzona przez anglojęzycznego pilota.
  • Odbiór z Kolympii, Lindos, Pefkos, Lardos, Kiotari we wtorek lub czwartek

Formularz kontaktowy

Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje Wam miejsce na wybranych wycieczkach! Wypełnij formularz kontaktowy lub wybierz inną formę kontaktu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Numer telefonu w obydwu polach musi być identyczny - sprawdź podany numer.
Nie można wysłać pustej wiadomości
Powyższa zgoda jest obowiązkowa