Marmaris, w objęciach orientu - REJS

Transfer z północy wyspy i Kolympii
Cały dzień
Czwartek i piątek
Rejs

Opis wycieczki

Od 19.08.2022 rejs z eskortą w języku polskim dostępny u nas również w piątek.

Wiza nie jest konieczna, dodatkowo uisza się opłaty portowe 15 EUR od osoby w gotówce. Od 19 kwietnia 2022 roku do Turcji podróżujemy z... dowodem osobistym lub paszportem! 

Wakacje na Rodos, to nie tylko wakacje w Grecji! Bliskość Półwyspu Azji Mniejszej to możliwość spędzenia całego dnia w... Turcji.

Zabierzemy Was w rejs do jednego z najpopularniejszych wakacyjnych kurortów Turcji Egejskiej - Marmaris. Po trwającym 1,5 h rejsie dotrzemy nie tylko do innego kraju, ale i na drugi kontynent, gdzie zobaczycie, jak europejska nowoczesność przenika się ze wspaniałym orientem.

Marmaris urzeka swym widokiem już z oddali: wzgórza porośnięte gęstymi lasami piniowymi schodzą tu bezpośrednio do błękitnego morza, zaś nad samym miastem króluje twierdza zbudowana na polecenie samego Sulejmana Wspaniałego. Największa turecka marina łączy się tu płynnie z urokliwymi wąskimi uliczkami, przy których po dzień dzisiejszy można podziwiać tradycyjne osmańskie domy, i które to prowadzą w stronę bazaru. Turcja od zawsze słynęła z wyrobów skórzanych i posiada bogatą historię wyrobu biżuterii - dlatego też zabierzemy Was do sklepów, w których będziecie mogli spróbować swych sił w targowaniu, bez którego zakupy w Turcji się nie liczą.

W wolnym czasie warto zagubić się w bazarowym labiryncie i poczuć nie tylko odmienny rytm życia, ale i zapachy wschodnich przypraw, czy aromat świeżo przyrządzonej kawy po turecku. Wizyta w tym miejscu to także idealna okazja, by zaopatrzyć się w lokalne specjały i... odświeżyć garderobę! 

  • Katamaran wypływa z portu w Rodos o 10.30, powrót planowany jest na 19.30. Armator zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu. Może wystąpić również opóźnienie w związku z kontrolą celną w drodze powrotnej. Ze względu na długość wycieczki nie polecamy jej rodzinom z dziećmi.

Formularz kontaktowy

Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje Wam miejsce na wybranych wycieczkach! Wypełnij formularz kontaktowy lub wybierz inną formę kontaktu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Nie można wysłać pustej wiadomości
Powyższa zgoda jest obowiązkowa